Recenze Fitness King

Jsem spokojená.

Přidáno: 27. dubna 2012

• nic..cena
  • všechno..je to levná sra*ka,5x svařovanej

Je absolutně nanic,5 x byl svařován,dělá hluk a je nestabilní. Nikdy bych ho už nechtěla ani kdyby mi ho někdo dával zadarmo. Absolutně nedoporučuju. Po prvních cvičeních se urvala šlapka a orbitrec se vytrhl se svárů. Přitom nijak extrémně silná nejsem a cvičila jsem na to normálně.

Standys Standys

Přidáno: 31. ledna 2012

• Opravdu pomáhá formovat postavu
  • strašidelná hlučnost, vrzání a podobné zvuky
  • víceméně nefunguje regulace obtížnosti
  • špatné zpracování materiálu - praskla šlapka
  • neustále dotahuji šrouby

Očekával jsem od tohoto stroje více, ale kvalitou zpracování mne velice zklamal. Cvičím na něm prakticky denně a každým dnem je hlučnější a hlučnější = hrůza. Jinak ale tělo opravdu formuje a cítím se po měsíci cvičení skvěle. Uvažuji ale o vrácení zboží a koupi jiného kvalitnějšího stroje

Přidáno: 30. ledna 2012

• Snadná manipulace s přístrojem
  • Kvalita
  • Hlučnost
  • Po chvíli prasknul plastový kryt
  • Kolečko nastavení zátěže už nefunguje
  • Měřič pulsu

Kdybych si výrobek mohla vybrat znovu, určitě bych si vybrala jiný, raději bych investovala více peněz a koupila si kvalitněji zpracovaný výrobek, který by vydržel déle, měl by věrohodné měření pulsu a byl by z kvalitnějšího materiálu. Kvalita tohoto produktu odpovídá jeho ceně, nelze čekat zázraky. Nejvíce mi vadí hlučnost tohoto přístoje a molitanová madla.

Ověřený zákazník SPORTnaNETU.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2012

Zakoupeno v SPORTnaNETU.CZ

• vsetky kategorie

produkt perfektny

Přidáno: 27. prosince 2011

(naposledy upraveno 27. prosince 2011)

• dostupná cena
  • hluk
  • nekvalitně svařeno-levný kus železa
  • plast časem křupne
  • slaboučký řetízek,který se lehce utrhne
  • šlapky mohou křupnout nebo se vytrhnout

Absolutně tento produkt nedoporučuju.Mám ho doma a už jsem ho dávala 5x svařit a to nejsem tak těžká. Štelování zátěže se mi utrhlo,šlapka se mi vytrhla a křupla.Ve svárech to křuplo.Orbitrek je hlučný a nestabilní! Určitě doporučuju si připlatit za nějaký pěkný od Ketlera nebo od insportline.Toto je cajk k ničemu !

Steve Steve

Přidáno: 4. srpna 2011

• hlučnost
  • kvalita
  • nefunguje snímání pulsu

Orbitrek jsme zakoupili cca před 2 lety, používaný je minimálně (to co u nás za dva roky, jinde někdo klidně najede za měsíc:-)), ale i přesto působí jako by se měl každou chvilku rozpadnout.
Hlučnost je taková, že u TV rozhodně nelze použít, pokud nemá být zesílena téměř na maximum.
Měření tepu funguje velmi podivně - jenom někdy a naskakují velmi různé hodnoty. Například cvičím stejným tempem, a chvilku to ukazuje 80 tepů/min a pak z ničeho nic třeba 130. Tohle se děje od začátku.
Celkově ale asi kvalita odpovídá ceně. A pro cvičence, který ho nebude nemáhat příliš často, to může být levná možnost vyzkoušení - pokud potom zjistíte, že cvičíte denně a potřebujete něco lepšího, určitě ho vyměníte za jinou značku.
Každopádně pokud tento orbitrek kupovat, tak jedině minimální verzi (jediný údaj, který při cvičení sleduju je čas), multifunkční displej není potřeba.

Přidáno: 27. února 2011

• vsechno- kram, co se za 3 tydny rozpadne

nekupovat, vyhodil jsem to za 3 tydny, nepouzitelny, rozpadnuty...

Přidáno: 31. ledna 2011

• opravdu hubnete
  • dobrá a lákavá cena
  • stroj je vyrobený z nekvalitních materiálů
  • Po chvíli užívání přestane všechno fungovat
  • krátká životnost

Tento stroj si pořídil můj táta na základě velké televizní kampaně a kvůli nízké ceně, bohužel cena je přímo úměrná kvalitě. Složení sice zvládne téměř každý průměrně zručný kutil, ale už když nám stroj přišel bylo vidět, že nějakou velkou kvalitou oslŇovat určitě nebude. Při skládání jsem na základě doporučení všechny klouby a plochy promazal, aby stroj nevrzal, bohužel to moc nepomohlo. Civičení a něm je extrémně hlučné, rušíte každého ve svém okolí. Přístroj na měření spáleného tuku má velice omezenou živtnost stejně jako celý stroj, opravdu vám ho nedoporučuji, te%d máme doma eliptical Kettler a je kvalitativně úplně někde jinde, jsme s ním maximálně spokojeni.

Přidáno: 18. ledna 2011

• pojízdná kolečka a snadná manipulace s celým přístrojem
  • malé cena
  • posilujete i ruce i nohy
  • nastavitelná zátěž
  • šrouby časem povolí a následně máte na přístroji pocit nejistoty
  • dělá strašný rámus (hučení)
  • měřič rychlosti a spálených kalorií přestane po čase fungovat
  • molitanové úchyty se nám po dvou měsících roztrhly a jsou vyrobeny z levného molitanu
  • umělohmotný kryt se rozjíždí a povoluje
  • když necvičíte v botech, máte otlačené špičky
  • je velmi těžký
  • nedá se namontovat sedátko
  • nastavovátko na zátěž se rozbilo a nejde s ním manipulovat
  • krátká životnost, vydrží to dva roky a pak nic

Tento posilovací nástroj je sice kvalitní co se týče materiálu ze ktrého je dělaný, ale co týče provedení a výroby, je naprosto příšerný. Orbitrek máme doma už asi 4 roky a teď splňuje čtvrtinu funkcí, které splňoval na začítku svojí životní etapy. Hned se rozil měřič rychlosti a síly. Nastavení zátěže se po pár měsících protočilo a křuplo, takže se dá cvičit jen na jednu zátěž. A molitanová držadla jsou vyrobeny z velmi laciného molitanu. Hned se ošoupou a jeden se nám i natrhl. Navíc máte na Orbitreku strašně špatný pocit, že se stroj za chvíli rozpadne. Po cvičení jsem objevil i uvolněné hlavní šrouby, které drží celou tyč na kterou opíráte nohu. K tomu ještě dělá strašný hluk. Být vámi poohlídl bych se po kvalitnějším řešení !

Reakce značky Fitness King

Mrzí nás Vaše zklamání, ale co k tomu dodat. Źádný cvičební stroj nevydrží věčně. Většinu uvedených závad ale umíme opravit, protože stroj při pravidelném cvičení podléhá běžnému opotřebení. S osobním autem se chodí na servisní kontroly, aby se obdobné závady včas obhalily a opravily. Cena Orbitreku Platinium Profi je nastavena tak, aby byl dostupný skoro každému. Pokud jste očekával kvalitu "Mercedesu" za cenu "Škody Octavie", tak nehledej chybu u samotného výrobku.

Přidáno: 25. září 2010

• Opravdu se na něm hubne
  • Mam ho měsíc,začalo v něm skřípat drhnout,vrzat.Nic kvalitního,už bych si ho nekoupila.

Jezdit na něm svátečně,aby se nezničil,nejlepší je ho mít jako věšák na prádlo.

Přidáno: 19. února 2010

• tvaruje postavu
  • Nikdy už bych si tendle šmejd nekoupila, po měsíci cvičení se stroj rozhrkal, začal pískat, cvakat, drhnout, prostě je šnéčko který někdo dělal po večerech na ,,koleně,,. eliptical ano, ale tento orbitrek z tv products. Vyhozený peníze.

Vybrala jsem si ho protože cena nebyla vysoká. Ale cena absolutně neodpovídá za tento stroj. Cenu bych dala tak 500,-. Víc ne

Přidáno: 30. ledna 2010

• stroj je lepší než kalasický rotoped
  • Měřič se po cca 2 měsících rozbije, technické zpracovaní stroje je opravdu žalostné. Absence ložisek v rotačním kole, skřípání drhnutí, pískání a cvakání. Cvičící nemá pro tyto zvuky ani chuť na tomto stroji cvičit.
  • Jeho cenu bych viděl možná tak do 2.000,- Kč.

V žádném případě nekupovyt, koupit raději magnetický eliptický stroj s lepší kvalitou zpracování.

Přidáno: 8. září 2009

• Lepší než obyčejný rotoped.
  • Měřič se tak do 2 měsíců rozbije.

Nevím pro toho kdo sportuje ideál...

Zobrazuji 461 - 474 ze 474 recenzí 1...20 21 22 23 [ 24 ]